Hakkımızda

ALES Danışmanlık yurtdışı eğitim sektöründe 1997 senesinden beri tecrübesi olan Alper Karayama yönetiminde 2012 yılının sonlarında kurulmuş bir uluslararası eğitim ve kariyer danışmanlık firmasıdır. Yurtdışında eğitim ve eğitim danışmanlığı kapsamında yer alan tüm hizmetleri yenilikçi bir anlayış ile öğrencilerimize sunmaktayız. Öğrencilerimizin de katkıları ve tecrübleri bizim rotamızı belirler.

ALES Danışmanlık kalıplaşmış yurtdışı eğitim seçeneklerinin ötesine geçmektedir. Ülke sınırlaması yapmadan sizin beklentilerinizi karşılayacak tüm eğitim fırsatlarını değerlendiriyor, planlıyor ve beğeninize sunuyoruz. Akabinde alacağınız eğitimin gerek ülkemizde gerekse yurtdışında kariyerinize yansımaları ile ilgli daha önce hiç düşünmediğiniz imkanları düşünmenizi ve hayata geçirmenizi sağlıyoruz.

ALES Danışmanlık çalışanları ailenizin bir parçası gibi sizinle görüşür, tavsiyelerde bulunur. Hizmetlerimizi günlük değil bir ömür boyu sürdürmekteyiz.
ALES Danışmanlık öğrencilerine özel eğitim planları yapan butik bir hizmet veren bir danışmanlık firmasıdır. Her öğrencimizin eğitimi ile yakından ilgilenir ve sonuç almasını bekleriz.
Eğitim ve kariyer danışmanlığı hizmetlerimizden farklı yöntemlerle yararlanabilirsiniz
Temel Danışmanlık Hizmetimiz

İnternet sitelerimiz ve Facebook sayfalarımızdan edinebileceğiniz tüm bilgileri hem eğitiminiz hem de kariyeriniz için kullanabilirsiniz.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmeti
Kişiye özel yurtdışı eğitim programı seçimi ve kariyer danışmanlığı hizmetimizdir. Bu yöntem klasik yurtdışı eğitim danışmanlığından farklı olarak kariyer danışmanlığını da kapsar. Hizmetimiz karşılığında ilk görüşme sonrasında danışmanlık ücreti alınır. ALES Danışmanlığın temsilcisi olduğu bir Yurtdışı Eğitim programına giderken veya ALES Online Eğitim programlarına kaydolurken eğitim ücretinden düşülür edilir
Kariyer Danışmanlık Hizmeti

Kişiye özel ve uzun döneme yayılarak hazırlanan eğitim ve kariyer planlamasıdır. Bu plan dahilinde öğrencimiz ile iki senelik sözleşme yapılır. Eğitim ve kariyer planlaması yurtdışı veya yurtiçi ayrımı gözetmeden yapılır. Yıl boyunca öğrenci ile en az 3 kez durum değerlendirmesi yapılır. Bu hizmet danışmanlık ücretine tabi olup yıllık olarak alınır. Gerekirse bu hizmetimiz bir rehber psikolog eşliğinde de yürütülür