Akademik Danışmanlık

Yurtdışında okuyabileceğiniz üniversiteleri veya okulları tespit etmek, başvuru yapmak, kayıt ve yurtdışına çıkmadan kayıt sonrası işlemlerinizi yerine getirmek, eğitime başladığınız zamandan itibaren size veya velinize dokuz ay boyunca gidişat hakkında bilgi vermek üzerinedir. Akademik danışmanlık hizmeti çalıştığımız okullar için ücretsizdir. Hizmet ve ücretler kısmından daha fazla bilgi için tıklayınız.
Yurtdışında eğitim almak için önce iyi bir plana ihtiyacınız var. Aksi halde paranız ve zamanınızı boşa harcarsınız. Eğitim programları yaşa, yabancı dil seviyenize ve eğitim sonrasında varmak istediğiniz yere göre değişkenlik gösterir. İyi bir eğitim danışmanı ancak size uygun bir eğitim programını seçmenize yardımcı olabilir. Yurtdışı eğitim danışmanlarımız sizin için en iyi eğitim programını bulacaktır.
Yurtdışında eğitim almak için bizi seçmeniz için en önemli sebep biz sizi yurtdışındayken de takip ediyor ve destek oluyoruz. Çalıştığımız okulların hepsi size en iyi hizmeti vermeye çalışırlar, ancak bu hizmetlerde olası aksaklılarda biz her zaman size çözüm buluruz. Sizin eğitiminiz boyunca da destekçiniz biziz.
Üniversiteler hakkında detaylı bilgiler için tıklayınız …